SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 400 PLN
(78 PLN / m²)
Kiralama
1
1
18 m²
Główna, gmina Bolesławiec

yatak odası1
düz18 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parking...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişYeniden yapılandırmadan sonraKaldırım

zemin:
1. zemin 1
Teklifin yaşı: 96günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Główna, gmina Bolesławiec
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DOMO.EXPERT DOMO.EXPERT

Renata Konopka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar