SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 300 PLN
(58 PLN / m²)
Kiralama
2
1
40 m²
gmina Bodzentyn

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z ...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

gmina Bodzentyn
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar