SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 700 PLN
(57 PLN / m²)
Kiralama
2
1
47 m²
Wawelska, Gdańsk

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

homfi prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wawelskiej w Gdańsku na osiedlu Orunia Górna LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest na pograniczu d...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 93günler
Güncellendi: 66günler

Yerellikler

Wawelska, Gdańsk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Daniel Krajnik

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar