SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 355 PLN
(50 PLN / m²)
Kiralama
2
1
47 m²
Ostrowiecka, Białystok

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice Kaczorowskiego/Kopernika
Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie ...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Ostrowiecka, Białystok
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Paulina Dorf-Grudzińska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar