SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
6 878 €
(64 € / m²)
Kiralama
Atipik
1
108 m²
Siewerdtstrasse, Zürich

yatak odasıatypical
düz108 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sind Sie bereit, Ihren Wohnhorizont zu erweitern?Willkommen in Ihrem privaten Townhouse, mitten und gleichzeitig hoch über der Stadt. Frühstück mit Al...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Siewerdtstrasse, Zürich
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

smeyers Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar