SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 586 €
(53 € / m²)
Kiralama
1
1
30 m²
Im Struppen, Zürich

yatak odası1
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wir vermieten per 16. Juni 2026 diese 1-Zimmerwohnung.- Wohn- und Schlafraum- Küche- Bad - Korridor - Balkon- Keller- Waschküche zur Mitbenu...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Im Struppen, Zürich
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Peter Halter AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar