SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
10 277 €
(67 € / m²)
Kiralama
Atipik
2+
154 m²
Via da l'Alp, Silvaplana

yatak odasıatypical
düz154 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese hochwertig ausgestattete 4.5-Zimmer-Wohnung befindet sich in einem sehr gepflegten und repräsentativen Mehrfamilienhaus an ruhiger Lage in Silva...

Diğer
Teklifin yaşı: 274günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Via da l'Alp, Silvaplana
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

St. Moritz Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar