SUPA24
Oturma odası; ahşap kirişler, şömine, fayans zemin, doğal ışık, rustik stil
Oturma odası; ahşap kirişler, ahşap zemin, doğal ışık, rustik stil
Oturma odası
3 931 €
(56 € / m²)
Kiralama
Atipik
2+
70 m²
Route du Village, Ollon

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement idéalement situé au plein centre du village, bénéficiant d’une place de parc intérieure.Il se compose de deux chambres à coucher ainsi que...

Diğer
Teklifin yaşı: 64günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Route du Village, Ollon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Gérance Service SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar