Teklifler listesi
5
4 258 €
(59 € / m²)
Kiralama
4
1
72 m²
Chemin de la Mousse, Chêne-Bourg
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
72 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Dans le quartier de Chêne-bourg, proche des commodités, du tram et du leman express, cet appartement neuf est composé comme suit:
Une entrée avec ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
8günler
Güncellendi:
8günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Chemin de la Mousse, Chêne-Bourg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.