SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 313 €
(64 € / m²)
Kiralama
Atipik
1
52 m²
Chemin de la Colombe, Chêne-Bougeries

yatak odasıatypical
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 pièces meublé avec goût - Rive gaucheBel appartement de 2.5 pièces entièrement meublé, en rez-de-chaussée, refait à neuf, dans le très prisé quartie...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 60günler

Yerellikler

Chemin de la Colombe, Chêne-Bougeries
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SG Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar