SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 055 €
(54 € / m²)
Kiralama
2
1
38 m²
Rütlibachweg, Adliswil

yatak odası2
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Finden Sie uns auf: adliswil.erstvermietung.com(Fotos von verschiedenen Wohnungen) Ruhige 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon und Blick ins Grüne in AdliswilI...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rütlibachweg, Adliswil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Wohnplus AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar