Teklifler listesi
30
30
30
687 898 €
(2 866 € / m²)
Kiralama
3
2+
240 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
240 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Torre Mar Azul 1, Residencia de lujo en Santo Domingo. Apartamento disponible en renta de 3 habitaciones y cuarto de servicio.nbsp;
Residencia de l...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
491günler
Güncellendi:
57günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Plaza de los Naranjos, Marbella
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.