Teklifler listesi
23
23
23
4 767 €
(65 € / m²)
Kiralama
2
1
73 m²
Calle Torres, Las Palmas de Gran Canaria
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
73 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Fantástica vivienda en alquiler en pleno barrio de Triana, situada en una tranquila calle peatonal.
La propiedad cuenta con 77 m² construidos y una e...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
11günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Torres, Las Palmas de Gran Canaria
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Capital Lpa
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Capital Lpa