SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 000 €
(3 596 € / m²)
Kiralama
2
1
47 m²
Route de la Bonde, Massy

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Votre agence l'Adresse PALAISEAU vous propose à la location un appartement deux pièces situé à 15min à pieds de la gare RER B de MASSY-PALAISEAU, proc...

Gaz
Teklifin yaşı: 47günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route de la Bonde, Massy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - AIGOS - l'Adresse Palaiseau

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar