Teklifler listesi
20
20
20
16 500 Kč
(223 Kč / m²)
Kiralama
3
1
74 m²
Větrná, Zlín
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
74 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Pronájem slunného bytu 3+1 (74 m²) s velkým balkonem – Zlín, ul. Větrná
Hledáte bydlení v klidné a žádané lokalitě s perfektní dostupností? ID 2747...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Větrná, Zlín
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
REALMAN REALMAN
Ing. Jana Urbanová - EXPLICIT REALITY Zlín
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
REALMAN REALMAN
Ing. Jana Urbanová - EXPLICIT REALITY Zlín