SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
7 500 Kč
(313 Kč / m²)
Kiralama
1
1
24 m²
L. Váchy, Zlín
Üst kısım

yatak odası1
düz24 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem zařízeného bytu 1+kk ve Zlíně - Prštném, na ulici L. Váchy. K dispozici od 1. 7. 2026.

Byt se pronajímá zařízený, jak vidíte na fotografií...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

L. Váchy, Zlín
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Radek Motyka - Dáme domov s.r.o.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar