SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
11 000 Kč
(333 Kč / m²)
Kiralama
1
1
33 m²
Křiby, Zlín
Üst kısım

yatak odası1
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ID: 02587

EXPLICIT REALITY a Mgr. Alice Nováková Vám nabízí exkluzivní pronájem bytu o velikosti 1+kk, 33 m² v 6.NP v žádané lokalitě Pasecká, kde...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniÇamaşır makinesi

Diğer
Teklifin yaşı: 102günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Křiby, Zlín
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Mgr. Alice Nováková - EXPLICIT REALITY Zlín

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar