SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
14 900 Kč
(248 Kč / m²)
Kiralama
2
1
60 m²
Luční, Zbůch
Üst kısım

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem nového bytu 2+1 o celkové podlahové ploše 60m2. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu v Luční ulici v c...

Gaz
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Luční, Zbůch

Belediye olanakları

Dirmax Reality s.r.o.

Lukáš Mičola

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar