Teklifler listesi
28
28
28
19 000 Kč
(204 Kč / m²)
Kiralama
3
1
93 m²
Dlouhá, Uherské Hradiště
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
93 m²
banyolar
Çevir İngilizce
ZÁKLADNÍ INFORMACE O NABÍZENÉ NEMOVITOSTI:
Nabízíme k pronájmu nadstandardní bytovou jednotku v osobním vlastnictví nacházející se v centru Uherského...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Engelsiz
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
19günler
Güncellendi:
19günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Dlouhá, Uherské Hradiště
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.