SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
10 000 Kč
(250 Kč / m²)
Kiralama
2
1
40 m²
Českých lesů, Strakonice
Üst kısım

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu prostorný přízemní byt o dispozici 2+1 a rozloze 40 m², který se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí Strakoni...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Českých lesů, Strakonice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Lukáš Král