SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
9 750 Kč
(181 Kč / m²)
Kiralama
2
1
54 m²
Na Nábřeží, Havířov
Üst kısım

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PRONAJMĚTE SI SVŮJ NOVÝ DOMOV NYNÍ S AKCÍ NÁJEM NA MĚSÍC ZA 1,-, ušetříte tím 9 749 korun.
Pronájem tohoto nádherného bytu 2+1 vás okouzlí hned na pr...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminBanyoAyrı tuvaletMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 99günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Na Nábřeží, Havířov
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Lenka Sendžová - Heimstaden Czech s.r.o.