SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
11 500 Kč
(230 Kč / m²)
Kiralama
1
1
50 m²
Vodní, Prostějov
Üst kısım

yatak odası1
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt o dispozici 1+1 a celkové výměře 50 m², situovaný v 1. nadzemním podlaží bytového domu na ulici Vodní v...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Vodní, Prostějov
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Relax Nemovitosti s.r.o. - Century 21

Vladimír Němec

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar