Teklifler listesi
5
11 000 Kč
(550 Kč / m²)
Kiralama
1
1
20 m²
K Výtopně, Praha-Zbraslav
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
1
düz
20 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Pronájem pokoje s koupelnou, Praha 5 Zbraslav, vybaveni dle dohody. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 655402.
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Zbraslav
Praha 5 - Zbraslav
Satıcıyla iletişime geçin
Arama