Teklifler listesi
16
16
16
18 000 Kč
(500 Kč / m²)
Kiralama
2
1
36 m²
Spojovací, Praha 9
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
36 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Pronájem 2+kk v posledním patře o velikosti 40 m2 a balkonem 4 m2 orientovaným na jih do vnitrobloku v domě s výtahem v Praze 9 Vysočanech.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Spojovací, Praha 9
Prag
Praha 9
Libeň
Balabenka
Satıcıyla iletişime geçin
Arama