Teklifler listesi
13
13
13
27 000 Kč
(519 Kč / m²)
Kiralama
2
1
52 m²
Hindlova, Praha 9
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
52 m²
banyolar
Çevir İngilizce
pronájem bez provize ! krásný nový byt 2+kk, 52m2, předzahrádka 30m2, kompletně zařízeno, bez provize, Praha 9 - Vysočany, který se nachází přízemí...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Yeni inşaat
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
34günler
Güncellendi:
34günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Hindlova, Praha 9
Prag
Praha 9
Vysočany
Klíčov
Satıcıyla iletişime geçin
Arama