Teklifler listesi
26
26
26
94 500 Kč
(357 Kč / m²)
Kiralama
6+
1
265 m²
Ovenecká, Praha 7
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
6+
düz
265 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Chcete bydlet v centru dění ? Hledáte bydlení s kompletní občanskou vybaveností? Tak tento byt je přímo pro Vás!
Byt o dispozici 6+kk, který se nachá...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Ovenecká, Praha 7
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Prag
Praha 7
Holešovice
Satıcıyla iletişime geçin
Arama