SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
18 000 Kč
(281 Kč / m²)
Kiralama
3
1
64 m²
Kamenická, Praha 7
Üst kısım

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem bytu o velikosti 3kk, 64m², na Praze 7 - Holešovice, ul. Kamenická. Z důvodu probíhajících rekonstrukcí v domě majitel zaručuje pronájem v ma...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

BanyoAyrı tuvaletMutfak aletleriÇamaşır makinesiYüksek tavanlar

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Kamenická, Praha 7

Belediye olanakları

DůmRealit

Iveta Neumahrová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar