Teklifler listesi
19
19
19
35 000 Kč
(287 Kč / m²)
Kiralama
3
1
122 m²
Praha 5
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
122 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Exkluzivně Vám nabízíme byt o dispozicí 3+1/ terasa/ zahrada a klid v obci Lipence. Stavba je usazená do velmi hezkého prostředí. Prostory jsou p...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
yeniden yapılandırmadan sonra
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
gas, central_remote
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Praha 5
Prag
Praha 5
Satıcıyla iletişime geçin
Arama