SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
28 000 Kč
(346 Kč / m²)
Kiralama
2
1
81 m²
Na Císařce, Praha 5
Üst kısım

yatak odası2
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Pronájem jihozápadně orientovaného slunného, kompletně vybaveného, prostorného bytu 2+kk ( 81m2) s krásnou terasou možností posezení a krásnými výhled...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıMutfak aletleriKaldırımGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Na Císařce, Praha 5

Belediye olanakları

FARAON reality, s.r.o.

FARAON reality

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar