SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
22 000 Kč
(512 Kč / m²)
Kiralama
1
1
43 m²
Starokošířská, Praha 5
Üst kısım

yatak odası1
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

K pronájmu zcela nový, moderní byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 43 m², situovaný v jedné z nejžádanějších lokalit širšího centra Prahy – Praha 5...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminDoğal ışıkDöşenmişYeniden yapılandırmadan sonraModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Starokošířská, Praha 5

Belediye olanakları

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Mgr. Martin Čapek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar