Teklifler listesi
6
6
6
24 000 Kč
(414 Kč / m²)
Kiralama
2
1
58 m²
Baarova, Praha 4
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
58 m²
banyolar
Çevir İngilizce
ID: Baa2
K pronájmu světlý a prostorný byt 2+kk o velikosti 58 m² v klidné lokalitě Praha 4 Michle. Byt je vhodný pro maximálně 3 osoby, domácí mazl...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Baarova, Praha 4
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Prag
Praha 4
Krč
Zelená Liška
Satıcıyla iletişime geçin
Arama