SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
40 000 Kč
(421 Kč / m²)
Kiralama
3
1
95 m²
Korunní, Praha 2
Üst kısım

yatak odası3
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu plně zařízený byt 3+1 o rozloze 95m2, který se nachází ve třetím nadzemním podlaží cihlové budovy v oblíbené lokali...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Korunní, Praha 2

Belediye olanakları

Home Sweet Home real s.r.o.

Richard Dobiaš

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar