SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
35 000 Kč
(407 Kč / m²)
Kiralama
3
1
86 m²
Kouřimská, Praha 3
Üst kısım

yatak odası3
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem bytu 3+1, 86 m² vhodné pro spolubydlení Praha 3, Žižkov, metro Flora

Nabízím k pronájmu prostorný byt 3+1 o velikosti 86 m² v klidné loka...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Kouřimská, Praha 3

Belediye olanakları

Můj domov REALITY s.r.o.

Kateryna Hordejeva

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar