SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
35 000 Kč
(427 Kč / m²)
Kiralama
3
1
82 m²
Chodská, Praha 2
Üst kısım

yatak odası3
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem bytu o velikosti 3kk, 82 m², na P2 Vinohrady, ul. Chodská. Byt po právě dobíhající kompletní rekonstrukci se nachází ve 4NP udržovaného domu ...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Chodská, Praha 2

Belediye olanakları

DůmRealit

Iveta Neumahrová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar