SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
10 000 Kč
(769 Kč / m²)
Kiralama
Atipik
1
13 m²
Mezi Úvozy, Praha 20
Üst kısım

yatak odasıatypical
düz13 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem pokoje na Praze 9, Horní Počernice . Pronájem je vhodný i pro dvě osoby. Volný ihned. Ev. číslo: 655177.

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Mezi Úvozy, Praha 20

Belediye olanakları

DůmRealit

Petra Bílková

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar