Teklifler listesi
18
18
18
33 000 Kč
(516 Kč / m²)
Kiralama
2
1
64 m²
Čajkovského, Praha 3
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
64 m²
banyolar
Çevir İngilizce
ID zakázky: M1120
GLJ Partners nabízí k pronájmu moderní a světlý byt o dispozici 2+kk, nacházející se ve vyhledávané lokalitě Praha 3 Žižkov, ulice...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Engelsiz
Kaldırmak
İnternet
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Yeniden yapılandırmadan sonra
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Čajkovského, Praha 3
Prag
Praha 3
Vinohrady