SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
45 000 Kč
(495 Kč / m²)
Kiralama
4
1
91 m²
Prokopova, Praha 3
Üst kısım

yatak odası4
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu velmi hezký, zařízený byt 4+kk o celkové výměře 98 m2 se dvěma balkony (3 m2 a 4m2), který je situován ve 2. patře ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Prokopova, Praha 3

Belediye olanakları

Home Sweet Home real s.r.o.

Richard Dobiaš

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar