Teklifler listesi
18
18
18
33 000 Kč
(402 Kč / m²)
Kiralama
2
1
82 m²
Na Zderaze, Praha 2
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
82 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 2+1 a celkové výměře cca 87 m².
Byt se nachází ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu s...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
central_remote, gas
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
10günler
Güncellendi:
9günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Na Zderaze, Praha 2
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
Ruby Real, s. r. o. - Century 21
Jiřina Turnovcová
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Ruby Real, s. r. o. - Century 21
Prag
Praha 1
Nové Město
Satıcıyla iletişime geçin
Arama