SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
20 000 Kč
(392 Kč / m²)
Kiralama
2
1
51 m²
U Modřanské školy, Praha 12
Üst kısım

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulný a velmi světlý byt 2+kk (50,6 m²) v přízemí cihlové budovy v klidné části Modřan. Byt je ve velmi dobrém stavu...

Kısmen eşyalı
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

U Modřanské školy, Praha 12
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Apartment reality s.r.o.

Magdaléna Šmídová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar