SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
25 000 Kč
(510 Kč / m²)
Kiralama
2
1
49 m²
Sámova, Praha 10
Üst kısım

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nabízíme k podnájmu byt 2+kk, o ploše 49m2, v 1. patře cihlového domu s výtahem, ulice Sámova, Praha 10 - Vršovice.

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Sámova, Praha 10
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Kateřina Špitálská

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar