Teklifler listesi
15
15
15
26 000 Kč
(531 Kč / m²)
Kiralama
2
1
49 m²
Strančická, Praha 10
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
49 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Pronájem bytu 2+kk - 49 m² + zahrada 100 m² + garážové stání, Strančická, Praha 10 - Strašnice.
Nabízíme k pronájmu nový, krásný, světlý, nezařízený b...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mutfak aletleri
Banyo
Çamaşır makinesi
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Yeni inşaat
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Strančická, Praha 10
Prag
Praha 10
Strašnice
Satıcıyla iletişime geçin