Teklifler listesi
14
14
14
23 000 Kč
(442 Kč / m²)
Kiralama
2
1
52 m²
Strančická, Praha 10
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
52 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nabízíme k pronájmu zcela nový, krásný, světlý, nezařízený byt 2+kk, s výměrou 52 m² s balkónem , v ulici Strančická, Praha 10 - Strašnice.
Interiér ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Yeni inşaat
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Strančická, Praha 10
Prag
Praha 10
Strašnice
Satıcıyla iletişime geçin
Arama