SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
65 000 Kč
(419 Kč / m²)
Kiralama
4
1
155 m²
Vězeňská, Praha 1
Üst kısım

yatak odası4
düz155 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na pronájem nabízíme zrenovovaný mezonetový byt bez nábytku o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 155 m² a terasou o výměře 7 m², situovaný v 5. patře...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Vězeňská, Praha 1

Belediye olanakları

RK MoWio s.r.o.

Ing. Marián Jozefček

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar