SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
18 800 Kč
(235 Kč / m²)
Kiralama
3
1
80 m²
Baarova, Pilsen
Üst kısım

yatak odası3
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Společnost naše společnost Vám nabízí zprostředkování dlouhodobého pronájmu krásného cihlového bytu 3+1 s balkónem o celkové ploše 80 m². Byt prošel k...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Baarova, Pilsen

Belediye olanakları

DůmRealit

Radka Neumannová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar