SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
16 490 Kč
(206 Kč / m²)
Kiralama
3
1
80 m²
Pecháčkova, Pilsen
Üst kısım

yatak odası3
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Předmětem nabídky je bytová jednotka s lodžií nacházející se v cihlovém bytovém domě v Pecháčkově ulici, část obce Plzeň- Skvrňany.

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Pecháčkova, Pilsen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Jan Slavík - BYTY Západ, s.r.o.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar