SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
12 500 Kč
(255 Kč / m²)
Kiralama
2
1
49 m²
Malesická, Pilsen
Üst kısım

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem prostorného bytu 2+kk v Malesické ulici v Plzni. Byt o rozloze 49 m2 se nachází ve 3. patře kompletně zr...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Malesická, Pilsen

Belediye olanakları

Dirmax Reality s.r.o.

Ing. Šárka Kotrlíková