SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
13 000 Kč
(464 Kč / m²)
Kiralama
1
1
28 m²
Pod Studánkou, Pardubice
Üst kısım

yatak odası1
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Domybyty.com Vám exkluzivně nabízejí pronájem nezařízeného zděného bytu 1 + kk v os. vlastnictví v ul. Pod Studánkou na Dubině v Pardubicích, zvýšené ...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Pod Studánkou, Pardubice

Belediye olanakları

DomyByty.com, s.r.o.

Miloslav Prokůpek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar