SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
10 800 Kč
(193 Kč / m²)
Kiralama
2
1
56 m²
Krasnoarmejců, Ostrava
Üst kısım

yatak odası2
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Podnájem bytu 2+1, 2NP/3NP, 56 m2, ul. Krasnoarmejců, Ostrava-Zábřeh

Nabízíme k podnájmu byt 2+1 o velikosti 56 m² v žádané a klidné lokalitě Ostr...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Krasnoarmejců, Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Ostrava Makléř 3 - FAVORIT REAL s.r.o.