Teklifler listesi
8
8
8
17 000 Kč
(274 Kč / m²)
Kiralama
3
1
62 m²
Bohumíra Četyny, Ostrava
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
62 m²
banyolar
Çevir İngilizce
BO! Reality Vám nabízí k pronájmu byt o dispozici 3+1 s možností okamžitého nastěhování.
Tento byt na ulici Bohumíra Četyny je umístěn v 11. podlaží ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
1günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Bohumíra Četyny, Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.