SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
11 000 Kč
(200 Kč / m²)
Kiralama
2
1
55 m²
Výstavní, Ostrava
Üst kısım

yatak odası2
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Existují byty, které jsou jen „na bydlení“. A pak jsou byty, které mají atmosféru. Přesně takový je tento krásný a světlý byt 2+1 na ulici Výstavní v ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Výstavní, Ostrava
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Matěj Spilko - Heimstaden Czech s.r.o.